#antekpodrozuje

 • "Mapa Zdrapka VIP Europa" - recenzja

  Mapa zdrapka VIP Europa
  Kilka dni temu dostałem do recenzji ciekawy produkt “Mapa Zdrapka VIP Europa”. Ponieważ zbliżają się święta, może to być ciekawa propozycja prezentu dla podróżnika. Jak wygląda mapa zdrapka oraz do czego służy? Zapraszam do lektury recenzji mapki zdrapki.

 • "Podróże na własnej skórze" Martyna Skura - recenzja książki

  Podróże na własnej skórze
  Podróże od zawsze były i są dla mnie czymś wspaniałym. Ilekroć mam możliwość wyjazdu choćby na parę dni to z tego korzystam. Zawsze, gdy jestem poza granicami Polski zastanawiam się jakby to było zamieszkać w danym miejscu. Historie o mieszkaniu w różnych krajach przeczytacie w książce Martyny Skury pt. “Podróże na własnej skórze”, która niedawno trafiła do mojej biblioteczki. Właśnie skończyłem ją czytać i podzielę się z Wami moimi odczuciami.

 • Brubeck - recenzja produktów

  Kilka dni temu wróciłem z przepięknych Wysp Zielonego Przylądka. Zanim tam pojechałem otrzymałem do testów kilka sztuk odzieży outdoorowej firmy Brubeck. Nie wiem, czy wiecie, ale jest to polska firma produkująca różnego typu ubrania (tshirty, bieliznę, bluzy itp) dla osób uprawiających jakąkolwiek aktywność taką jak sport czy turystyka. Zapraszam do zapoznania się z recenzją produktów Brubeck.

 • Buty Forclaz Trek 900 - recenzja


  W grudniu 2018 roku odwiedziłem Norwegię, gdzie w ciągu dwóch tygodni miałem okazję testować buty Forclaz Trek 900 wraz z rękawicami Forclaz Trek 900 i koszulką termoaktywną Kipsta Keepdry 500. Czy warto kupić buty z Decathlona?

 • Czy warto odbyć szkolenie UAVO VLOS?

  Szkolenie uavo vlos

  Jakiś czas temu wspominałem o zakupie drona, którego kupiłem, aby wzbogacić swoje portfolio zdjęć i filmów. Czy warto zrobić szkolenie z obsługi drona i uzyskać Świadectwo Kwalifikacji? A jeśli tak, to gdzie odbyć takie szkolenie?

 • Dji Mavic Air - czy warto kupić drona?


  No i stało się, dołączyłem do droniarzy :-)
  Długo wahałem się, czy kupić drona, potem równie długo rozważałem to, jaki model wybrać. Czy warto kupić drona? Jakiego drona wybrać na początek? Koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

 • Mapka zdrapka - idealny prezent na święta


  Święta już za kilka dni. Grudzień zapewne minął Wam na przygotowaniach do nich oraz na poszukiwaniu prezentów dla swoich najbliższych.

 • Recenzja książki "Encyklopedia Taniego Zwiedzania" Mateusza Jakubowskiego

  ksiazka

  Kilka tygodni temu zostałem poproszony o zrecenzowanie książki pt. "Encyklopedia Taniego Zwiedzania" autorstwa Mateusza Jakubowskiego.

 • Recenzja książki “Droga 66” Busem przez Świat

  Droga 66 Busem przez Świat

  Wyjazd do Stanów Zjednoczonych był od zawsze moim marzeniem, które udało mi się zrealizować w tym roku. Odwiedziłem wówczas Nowy Jork, Waszyngton, Filadelfię oraz Wodospad Niagara. Ale USA to nie tylko Wschodnie Wybrzeże, ale również przeogromna ilość kapitalnych parków narodowych, mnóstwo ciekawych ludzi mieszkających w różnych częściach kraju i wiele innych. Kilka dni temu do mojej domowej biblioteki dołączyła najnowsza książka “Droga 66” autorstwa Oli i Karola Lewandowskich prowadzących blog podróżniczy “Busem przez Świat”. Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii o tej książce to serdecznie zapraszam Was do lektury tego wpisu.

 • Sherpa Kangtega - recenzja bluzy merino

  Sherpa Kangtega
  Rzadko piszę artykuły o turystycznej odzieży, ale bardzo cenię sobie produkty dobrej jakości. W szczególności uwielbiam ubrania zrobione z wełny merino. Jakiś czas temu otrzymałem do testów kurtkę Sherpa Kangtega. Jeśli jesteście ciekawi tego, czy mi się spodobała, to koniecznie przeczytajcie poniższą recenzję.

 • Spersonalizowane plakaty Posivite Prints

  Plakaty personalizowane Posivite Prints

  Nowy rok to zazwyczaj nowe plany, a w moim przypadku plany podróżnicze. Chciałbym skupić się trochę bardziej na Polsce, podobnie jak to miało miejsce w poprzednim roku. W związku z podróżami lubię czasem dodać jakiś aspekt podróżniczy do mojego mieszkania. Zazwyczaj są to pamiątki z podróży, a czasem różne mapy.

Tuba Gliwic

Śląskie Trendy
 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to