#antekpodrozuje

 • Kijów - miasto złotych kopuł #1

  Kijów

  Pomysł odwiedzenia Kijowa pojawił się po zakupie biletów do Teheranu, do którego mieliśmy lecieć z Boryspola znajdującego się pod Kijowem. Co zobaczyć w Kijowie? Przeczytacie w poniższym wpisie.

 • Kijów - miasto złotych kopuł #2

  Kijów

  Niniejsza relacja jest kontynuacją naszego pobytu w Kijowie, którą zamieściliśmy w poprzednim artykule. Co zobaczyć w Kijowie?

 • Lwów zwany małym Krakowem

  Lwów

  Pomysł wyjazdu do Lwowa chodził mi już po głowie od bardzo dawna, ale zawsze brakowało jakiejś motywacji, czy impulsu, aby go zrealizować, tym bardziej, że z tamtych rejonów pochodził mój dziadek. Co zobaczyć we Lwowie? Odpowiedzi udzielę w tym artykule.

 • Propozycja wyjazdów na majówkę (część 3) - majówka u sąsiadów Polski

  Pomysł na majówkę

  W pierwszym i drugim artykule przedstawiłem Wam łącznie szesnaście miejsc położonych w Polsce jako propozycję na tegoroczną majówkę. W tej części chciałbym Wam pokazać piękne miejsca poza granicami naszego kraju, a każde z nich znajduje się u naszych sąsiadów. Do niektórych krajów można podróżować, ale niestety często trzeba mieć test lub poddać się kwarantannie. Miejmy nadzieję, że do czasu majówki wiele zmieni się na plus :)

Tuba Gliwic

Śląskie Trendy
 

 

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to