#antekpodrozuje

"Mapa Zdrapka VIP Europa" - recenzja

Mapa zdrapka VIP Europa
Kilka dni temu dostałem do recenzji ciekawy produkt “Mapa Zdrapka VIP Europa”. Ponieważ zbliżają się święta, może to być ciekawa propozycja prezentu dla podróżnika. Jak wygląda mapa zdrapka oraz do czego służy? Zapraszam do lektury recenzji mapki zdrapki.

Mapa Zdrapka Europy
Mapa zdrapka VIP Europa

Po co mi mapa zdrapka? Podczas swoich podróży odwiedzam różne kraje w Europie oraz na świecie. Poznaję nowych ludzi i ciekawe kultury. Na chwilę obecną odwiedziłem już blisko 30 krajów i odkąd pamiętam zawsze skrupulatnie notowałem sobie ich nazwy. Na mapie zdrapce można je sobie “zdrapywać”, a potem powiesić w ramce na ścianie i cieszyć się efektownym pamiętnikiem z podróży.
Mapa zdrapka VIP Europa

Mapa Zdrapka z laminatem

Mapa dotarła do mnie zamknięta w twardej tubie, więc jest dobrze zabezpieczona na czas wysyłki. Wygląd opakowania sugeruje, że otrzymałem produkt klasy premium.

Po wyjęciu mapy na zewnątrz zauważyłem, że jest zabezpieczona dodatkową warstwą bibuły, aby uchronić ją przed zniszczeniem.
Mapa zdrapka VIP Europa

Mapa zdrapka to osobisty pamiętnik

Mapa zdrapka VIP Europa
Mapa Zdrapka VIP Europa ma ciekawy design. Mnie osobiście najbardziej podoba się to, że użyte są właściwie tylko dwa kolory czarny

i złoty. Tło mapy (warstwa nie ścieralna) jest w kolorze czarnym, a my zdrapujemy złotą warstwę, pod którą znajdują się państwa. Dużym plusem jest bardzo dobra jakość wykonania.

Polityczny podział Europy

W dolnej części mapy znajdziecie zdrapki największych europejskich parków rozrywki oraz listę stolic europejskich państw.

Mapa ma wymiary 70x50cm.

Do “Mapa Zdrapka VIP Europa” dołączonych jest kilka kuponów zniżkowych na inne mapy oraz ramy w sklepie Mapsy.me.

Podsumowując mapa bardzo mi się podoba i z pewnością powieszę ją na ścianie w jakimś fajnym miejscu :)
Mapa zdrapka VIP Europa

10 grudnia blog antekwpodrozy.pl będzie obchodził swoje 3 urodziny, a taka mapa zdrapka będzie jedną z nagród w konkursie organizowanym z tej okazji.
Szczegóły już wkrótce :-)

Partnerem wpisu jest sklep z mapami zdrapkami Mapsy.me

You have no rights to post comments