#antekpodrozuje

 • Algarve - TOP10 najpiękniejszych plaż

  Algarve
  TOP10 najpiękniejszych plaż Algarve. Algarve to chyba najpiękniejszy region w Portugalii. Południowy kraniec kraju bogaty jest w przepiękne plaże oraz niesamowite klify i inne cuda natury. W niniejszym wpisie znajdziesz opis najpiękniejszych plaż Algarve.

 • Algarve, czyli jak ogarnąć urlop :-)

  Algarve
  Jak wspominałem we wcześniejszych wpisach Algarve to jeden z najpiękniejszych regionów w Portugalii. Wracając z Wysp Zielonego Przylądka postanowiliśmy zostać kilka dni. Co zobaczyć w Algarve?

 • Lizbona - najciekawsze atrakcje #1

  Lizbona
  Co można zobaczyć w Lizbonie? Niniejszym wpisem o Lizbonie rozpoczę cykl kilku artykułów o Portugalii. Co zobaczyć w Lizbonie?

 • Lizbona - najciekawsze atrakcje #2

  Lizbona

  Ostatniego dnia pobytu w Portugalii polecieliśmy z Porto do Lizbony. Co zobaczyć w Lizbonie? Dowiecie się z tego artykułu.

 • Madera - wyspa wiecznej wiosny (najciekawsze atrakcje) #1

  Madera
  Ten wpis jest kolejnym z cyklu naszej wycieczki do Portugalii. Jak wspominałem w poprzednim wpisie początkowo nie planowaliśmy wyjazdu na Maderę, ale z uwagi na to, że znalazłem ciekawe połączenia EasyJetem z Lizbony i z powrotem do Porto postanowiliśmy zaszaleć i kupiliśmy te bilety. Madera to wyspa wiecznej wiosny. Przedstawiam najciekawsze atrakcje (część 1).

 • Madera - wyspa wiecznej wiosny (najciekawsze atrakcje) #2

  Madera

  Niniejszy wpis prezentuje drugą część naszej wizyty na Maderze. Jak było widać w poprzedniej części pogoda nam się popsuła i niestety padał deszcz. Wieczorem zdarzały się również burze i bardzo silny wiatr. Madera to wyspa wiecznej wiosny.

 • Plaże Algarve - część 2

  Algarve
  Algarve to w moim przekonaniu jeden z najpiękniejszych regionów w Portugalii. W jednym z poprzednim wpisów pokazałem TOP10 najpiękniejszych moim zdaniem plaż w Algarve. Tym razem chciałbym pokazać inne, równie ładne plaże, które nie znalazły się w tamtym zestawieniu. Najpiękniejsze plaże Algarve

 • Porto - najciekawsze atrakcje #1

  Porto
  Porto jest kolejnym wpisem z portugalskiej serii. Wcześniej czytiście o Lizbonie i Maderze. W tym wpisie poczytacie o najciekawszych atrakcjach w Porto.

 • Porto - najciekawsze atrakcje #2

  Porto

  Druga część o Porto jest kontynuacją pierwszego wpisu o tym mieście. Przedstawiam najciekawsze atrakcje Porto.

 • Wieczór w Lizbonie

  Lizbona
  Lizbona - jedno z najpiękniejszych miast, które mieliśmy okazję odwiedzić. W połowie września polecieliśmy tam drugi raz w tym roku. Mimo, iż przylot mieliśmy zaplanowany późnym popołudniem to i tak chcieliśmy odwiedzić centrum miasta i przejechać się tramwajem 28.

Tuba Gliwic

Śląskie Trendy
 

Opony zimowe