#antekpodrozuje

 • Curieuse (Seszele) - wyspa żółwi

  Curieuse (Seszele)

  Curieuse to niewielka wyspa położona na północ od Praslin. Jej powierzchnia wynosi zaledwie 3 kilometry kwadratowe, a całość zajmuje park narodowy Curieuse Marine National Park. Curieuse znana jest również pod nieoficjalną nazwą “wyspa żółwi” z uwagi na położone na niej sanktuarium tych zwierząt. Żyje ich tam całkiem sporo. Zapraszam Was do lektury przewodnika po Curieuse na Seszelach.

 • Praslin (Seszele) - przewodnik po atrakcjach

  Praslin (Seszele)

  Praslin jest drugą wyspą na Seszelach pod względem wielkości. Piękne plaże, bujny las tropikalny oraz bliskość niewielkich raf koralowych powodują, że jest ona jedną z najczęściej odwiedzanych wysp całego archipelagu. Większość turystów wybiera ją jako pierwszy przystanek podczas pobytu naSeszelach. Zapraszam Was do lektury przewodnika po atrakcjach i najpiękniejszych miejscach wyspy Praslin.

 • Seszele - informacje praktyczne (Jak zorganizować wyjazd)

  Seszele (informacje praktyczne)

  Seszele to przepiękny kawałek świata. W 2021 roku miałem okazję odwiedzić te wyspy pierwszy raz w życiu i jestem pod wielkim wrażeniem ich piękna. Jeszcze kilka lat temu myślałem, że Seszele to miejsce tylko dla ludzi bogatych. Chciałbym pokazać Wam, że Seszele można odwiedzić również z mniej zasobnym portfelem. Zapraszam Was do zapoznania się praktycznymi informacjami o Seszelach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 
Tuba Gliwic

Śląskie Trendy